Kraków NoclegiКраков
ГостиницаCracovia HostalCracovia AlbergoCracovie Hôtel-AubergeKrakau HostelKrakow Hostel Bursa Jagiellońska - Noclegi dla grup i turystów indywidualnych
Bursa Jagiellońska - Tanie noclegi w Krakowie

Noclegi Kraków - "Bursa Jagiellońska"


Hostel


ul. Śliska 14, 30-516 Kraków, Polska

http://www.bursa.krakow.pl, e-mail: info@bursa.krakow.pl
REZERWACJA
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:

ZDJĘCIA
   Zdjęcia hostelu
   Zdjęcia hostelu
 
   Zdjęcia Krakowa
   Zdjęcia Krakowa
 
   Zdjęcia z Polski
   Zdjęcia z Polski

PROMOCJA
Wycieczki szkolne do Krakowa

Wycieczki szkolne, grupy pielgrzymkowe - noclegi + wyżywienie

Hotel* "Junior Krakus" przy ul. Nowohuckiej 33


FAQ


Najczęściej zadawane pytania

1. Czy hostel jest położony blisko centrum Krakowa?
Nasz hostel "Bursa Jagiellońska" położony jest blisko średniowiecznego centrum Krakowa, vis-a-vis dawnej żydowskiej dzielnicy Kazimierz (ok. 10 minut na piechotę) po drugiej stronie Wisły na Starym Podgórzu. Do Wawelu jest ok. 15 minut, zaś do Rynku Głównego ok. 30 minut na piechotę. Sanktuarium Bożego Miłosierdzia znajduje się w odległości 2 km od naszego hostelu, to zaledwie 5 minut tramwajem. Hostel posiada doskonałe połączenie komunikacją miejską z centrum Krakowa oraz Dworcem Głównym.

2. Jak dojechać do hostelu z Dworca Głównego?
Po wyjściu z peronu należy skierować się na przystanek "Dworzec Główny" i wsiąść w tramwaj linii 10 (kierunek - "Łagiewniki"). Wysiąść na 7 przystanku - "Smolki" (drugi przystanek za Wisłą). Należy przejść ok. 150 m do przodu ulicą Kalwaryjską i skręcić w prawo - w ulicę Śliską.
Jeśli mają Państwo duże bagaże, można wyjechać windą na parking nad dworcem, gdzie znajduje się postój taksówek. Można również zadzwonić do "Taxi BARBAKAN" pod numer 0800 400 400, +4812 9661 bądź +48 501 13 9661. Koszt przejazdu taksówką z Dworca Głównego do naszego hostelu powinien wynieść 15-20 zł.
Zobacz mapa Krakowa.

3. Jak dojechać do hostelu z lotniska w Balicach?
Należy wsiąść w autobus nr 292 i przejechać z przystanku na lotnisku do przystanku "Cracovia" (obok hotelu "Cracovia"), następnie przejść na drugi przystanek oznaczony "Cracovia" znajdujący się przed kinem "Kijów", po czym przejechać 5 przystanków autobusem (do wyboru: nr 103, 144, 164, 173 lub 179) do przystanku "Rondo Matecznego".
Zobacz mapa Krakowa.

4. Czy śniadanie jest wliczone w cenę pokoju?
Cena za nocleg nie obejmuje śniadania. Śniadanie w cenie 12 zł można wykupić w recepcji hostelu.

5. Czy oprócz śniadania jest możliwość wykupienia obiadokolacji w hostelu?
Nasz hostel nie oferuje obiadokolacji dla turystów indywidualnych, jednakże z przyjemnością polecimy Państwu restaurację w pobliżu naszego hostelu.
Dla grup zorganizowanych oferujemy organizację obiadokolacji w zaprzyjaźnionej restauracji blisko Wawelu.

6. Czy pościel i ręczniki są wliczone w cenę noclegu?
Pościel i ręczniki są wliczone w cenę noclegu. Ręczniki są wydawane w recepcji na życzenie.

7. Do której godziny należy się wyprowadzić w dniu wyjazdu?
Doba hotelowa w naszym hostelu trwa od godz. 11.00 do godz. 11.00 dnia następnego i do tej godziny należy opuścić pokój.
Istnieje również możliwość bezpłatnego pozostawienia bagaży w przechowalni.

9. Jakie sposoby płatności są akceptowane w hostelu?
Należności za noclegi i inne usługi w naszym hostelu mogą być uregulowane gotówką lub kartą płatniczą w dniu przyjazdu, bądź przelewem na konto bankowe 7 dni przed przyjazdem do hostelu.
W przypadku rezerwacji grupowej wymagana jest zaliczka w wysokości 30% całości należności za pobyt. Zaliczkę należy wpłacić przelewem bankowym na nasze konto najpóźniej 30 dni przed planowanym przyjazdem.

10. Czy można anulować rezerwację?
Rezerwacja noclegów może zostać anulowana telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej najpóźniej 48h przed planowanym przyjazdem. W przypadku grup anulacja rezerwacji może zostać dokonana najpóźniej 30 dni przed planowanym przyjazdem. Wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi po upływie tego terminu.

11. Czy rezerwacja jest konieczna?
Rezerwacja jest wymagana. Jednakże istnieje możliwość skorzystania z oferowanych przez nas noclegów w przypadku posiadania przez nasz hostel wolnych pokoi.

12. Jak można dokonać rezerwacji?
Zarezerwować noclegi w naszym hostelu można telefonicznie, faksem, via e-mail, bądź poprzez wypełnienie formularza rezerwacji on-line na naszej stronie internetowej.

13. Czy hostel ma jakieś zniżki dla studentów bądź innych osób?
Nasz hostel oferuje 10% zniżki na noclegi dla studentów, nauczycieli oraz pielgrzymów.

14. Czy nocleg to jedyna usługa jaką oferuje hostel?
Turystom indywidualnym nasz hostel oferuje nie tylko noclegi, lecz także śniadania, możliwość wypożyczenia rowerów oraz bezpłatnie: dostęp do internetu, przechowywanie bagażu i rowerów, możliwość korzystania z kuchni samoobsługowych i pralni.
Dla grup zorganizowanych nasz hostel oferuje kompleksową organizację pobytu w Krakowie, w tym, oprócz noclegów, organizacja posiłków, zaplanowanie zwiedzania, rezerwacja biletów wstępu oraz usług przewodnickich.

15. Czy w pobliżu hostelu jest parking strzeżony?
Tuż obok naszego hostelu znajduje się płatny parking strzeżony, czynny całodobowo.

Oferta |  Cennik |  Rezerwacja |  Dojazd - Mapa Krakowa |  Kraków - linki  |  Mapa Strony
Tanie noclegi w Krakowie Kraków Noclegi | Краков Гостиница | Cracovia Hostal | Cracovia Albergo | Cracovie Hôtel-Auberge | Krakau Hostel | Krakow Hostel
© 1996-2020 www.Bursa.Krakow.pl - Akademickie Centrum Noclegowe Kraków
3:43.06 Saturday, January 25th Wth week of 2020